Product Owner (Mobee Usability Model)

Kieruj zespołem przygotowującym innowacyjne narzędzie do automatycznego pomiaru UX. Wspólnie zrewolucjonizujmy branżę e-commerce!

czego możesz się spodziewać

Twoje zadania

Kierowanie pracami Zespołu odpowiedzialnego za stworzenie nowego narzędzia analitycznego w oparciu o wypracowaną metodologię badawczą

Podsumowanie istniejącego stanu projektu, koordynacja i priorytetyzacja obszarów badań

Proponowanie rozwiązań technologicznych niezbędnych do skutecznego wdrożenia i utrzymywania projektu

Tworzenie algorytmów na podstawie wypracowanego modelu badawczego

Zgłaszanie wymagań dla zespołu badawczego

Opracowywanie koncepcji  warsztatów i sesji prowadzących do wytworzenia produktu

Wsparcie wiedzą ekspercką dotyczącą analityki i data science

Koordynacja analizy dostępnych w sklepach e-commerce danych ilościowych

Idealnie, jeśli

Posiadasz doświadczenie na stanowiskach związanych z zarządzaniem zespołem pracującym nad nowym produktem

Masz doświadczenie w pracy z API narzędzi analitycznych takich jak Google Analytics

Potrafisz pracować na styku technologii, badań i biznesu łącząc wiedzę z tych dziedzin

Pojęcie AI nie jest Ci obce i bez problemu poruszasz się w tym temacie,

Posiadasz kompetencje pozwalające na zaawansowane analizy danych,

Jesteś urodzonym strategiem

Masz kompetencje programistyczne (np. Python, Java)

Posiadasz doświadczenie w wykorzystaniu narzędzi analitycznych i wizualizujących dane (takie jak SPSS, SQL, Hadoop, Tableau), i doświadczenie w analizie na dużych zbiorach danych

Potrafisz przekładać modele badawcze na algorytmy przy bliskiej współpracy z zespołami badawczymi i biznesowymi

Masz doświadczenie w pracy nad tworzeniem narzędzi analitycznych lub algorytmów bazujących na przetwarzaniu danych

Dodatkowym atutami będą: doświadczenie w budowaniu modeli machine learning i/lub projektach w branży e-commerce. A także znajomość takich programów jak Asana, Airtable, Miro

I sprawnie posługujesz się

Do komunikacji używamy

Google Workspace

Slack

Zoom

Asana

Status rekrutacji
Otwarta
Zamknięta
Lokalizacja
Zdalnie
Wynagrodzenie (B2B)
Wynagrodzenie (UoP)
Rodzaj współpracy
UoP
Okej