Aplikacjo, mów po ludzku!

Poznaj strategię, która sprawi,że komunikaty i instrukcje w Twoim cyfrowym produkcie będą brzmieć po ludzku i zrozumiale. Mów jak człowiek, który wie, jak pomóc!

Darmowy webinar

Prowadzisz e-commerce i wydaje Ci się, że komunikaty w Twoim serwisie wciąż nie są takie, jak być powinny? Twoi klienci porzucają koszyk lub wracają do Ciebie z takimi samymi pytaniami? A Ty wciąż masz wrażenie, że Twoje teksty nie wyrażają w 100% tego, co chcesz przekazać?

Zobacz, jak znane marki „rozmawiają” z użytkownikami przy pomocy tekstu i tworzą usługi, z których chce się korzystać! Wypełnij formularz i zapisz się na darmowy webinar.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

NASI EKSPERCI OD UX  WRITINGU

Ewa Filipiak i Bartek Sury – przygotowali analizę przykładów ciekawej, skutecznej, nieszablonowej komunikacji w wykonaniu znanych marek. Przekonaj się, w jaki sposób najlepsi uczynili z pisania swój największy atut i jak stali się znani z tego, że świetnie się komunikują. 

Poznaj ich strategię – zapisz się na darmowy webinar Mobee Dicka pt. „Aplikacjo, mów po ludzku!". Poniżej próbka tego, czego możesz spodziewać.


Z Webinaru dowiesz się także: