Wszystkich kochać, nikogo nie oszczędzać

Poznaj podejście, które pomoże Ci tworzyć treści dopasowane do potrzeb różnych osób. Pisz z empatią i obserwuj, jak zmieniają się doświadczenia Twojej grupy docelowej oraz Twoje zasięgi. Na lepsze, ma się rozumieć.

Darmowy webinar

Męczą Cię internetowe potyczki o niektóre wyrazy? Masz poczucie, że „już nie wiadomo, jak mówić, żeby było dobrze”? Nie wiesz, czy warto przejmować się formą komunikatu, skoro zrozumiale przekazujesz, o co chodzi?

Pogadajmy o języku inkluzywnym.

Na webinarze nie pokażemy Ci skończonej listy zakazanych i polecanych słów. Nie usłyszysz też o uniwersalnych rozwiązaniach – głównie dlatego, że nie istnieją.

Dostaniesz za to garść wskazówek, jakie podejście do tworzenia tekstów przyjąć oraz na które elementy interfejsu zwracać szczególną uwagę. Wyjdziesz z większą świadomością na temat tego, co kryje się pod pojęciem „inkluzywność” (uwaga: nie tylko płeć!).

Zapisz się

Webinar pt. „Wszystkich kochać, nikogo nie oszczędzać” odbędzie się online 5 kwietnia o godz. 19:00.
Dziękujemy! W ciągu kilku minut otrzymasz e-mail z potwierdzeniem zapisu.
(Jeśli zdarzy się inaczej, upewnij się czy wiadomość nie wpadła do spamu)
Ups...! Coś poszło nie tak.

NasZE eksperTKI od UX Writingu

Ewa Filipiak i Zuzanna Szott zebrały wybrane zasady inkluzywnej komunikacji, które omówią w odniesieniu do komunikatów marek takich jak: Pakamera, Your KAYA, KOLEO, Gryfnie czy Duolingo.

Jeśli chcesz wiedzieć, w jaki sposób sposób język pomaga tworzyć lepszy UX (i trochę lepszy świat) – nie może Cię zabraknąć. Zapisz się na darmowy webinar Mobee Dicka pt. „Wszystkich kochać, nikogo nie oszczędzać”.

Z webinaru dowiesz się także:

dlaczego warto stosować język inkluzywny,
jak przekonywać innych do inkluzywnych rozwiązań,
co tak naprawdę jest kluczem do sukcesu w komunikacji.
Zapisz się na webinar

webinar poprowadzą

Ewa Filipiak

Zawodowo upraszcza treści. Od 2017 roku zajmuje się słowem z różnych perspektyw – pracowała jako korektorka, składała książki, a obecnie projektuje komunikaty w interfejsach. W codziennej pracy dba o to, by język produktów był zrozumiały i sprawiał, że osoba po drugiej stronie czuje się po prostu dobrze.

Zuzanna Szott

Projektantka treści, badaczka, publicystka. Wierzy, że słowa mają znaczenie, a UX Writing może usprawniać nie tylko komunikację, ale także design. W swojej pracy upraszcza teksty, projektuje komunikaty oraz dba o prosty i inkluzywny język.

Zaufali nam