Katarzyna Muszyńska

Head of Data Protection Team | LexDigital

O autorze

Lider zespołu ds. ochrony danych LexDigital, Inspektor Ochrony Danych, audytor i szkoleniowiec. Swoje bogate doświadczenie zawodowe zdobywała koordynując projekty z zakresu ochrony danych osobowych, bezpieczeństwa informacji oraz analizy ryzyka w organizacjach sektora publicznego oraz biznesu. Pełni funkcję Inspektora Ochrony Danych m.in. w takich organizacjach jak APART, Przelewy24 czy Netguru. Na co dzień koordynuje prace kilkunastoosobowego zespołu ekspertów ds. bezpieczeństwa danych.

Artykuły autora

Design

Privacy by design. Jak podzielić pracę w zespole?

6/3/2024

Zastosowanie privacy by design to już nie opcja, a obowiązek wszystkich, którzy projektują produkty i usługi cyfrowe. Z tego artykułu dowiesz się, kto konkretnie powinien brać udział w procesie projektowania prywatności oraz jakie zadania stawiane są przed poszczególnymi członkami zespołu.

Przejdź do artykułu
Design Culture

Privacy by design. Bezpieczna praca zdalna

6/3/2024

Czas pandemii pokazał nam, że organizacje są w stanie funkcjonować w oparciu o pracę zdalną, a jednocześnie mogą liczyć na wysoką efektywność pracowników. Jak bezpiecznie przenieść pracę z biura do domu? Jak się do tego przygotować? Przedstawiamy podstawowe zasady.

Przejdź do artykułu