Ups. Nie znaleźliśmy tego, czego szukasz. Spróbuj ponownie

UX Writing

Dbasz o użyteczność? Księga Treści jest dla Ciebie

25.8.2022
2.8.2022

Zatrudniasz projektanta UX, specjalistę UI, a może też researchera. Twoja strona jest piękna, użyteczna, stale ją rozwijasz. Świetnie! Czy tyle samo uwagi poświęcasz treściom? Kto dba o to, żeby były efektywne, atrakcyjne, poprawne i – przede wszystkim – spójne? Stwórz jeden dokument z wytycznymi dotyczącymi komunikacji i obserwuj, jak Twój biznes staje się coraz lepszy!

Przejdź do artykułu
Design
Design Culture
Expert Insights

Proces Projektowy w Mobee Dicku - czyli jak pracujemy?

3.8.2022
25.7.2022

Proces projektowy to zbiór czynności, które pomagają projektantom, badaczom, interesariuszom i programistom zbudować produkt, który będzie łączył potrzeby użytkowników, odpowiednie rozwiązania technologiczne i pożądane cele biznesowe. Zobacz, w jaki sposób w Mobee Dicku pracujemy nad projektami i z jakich etapów składa się nasz proces.

Przejdź do artykułu
Research

Eyetracking czym jest i czy warto w niego inwestować?

3.8.2022
16.6.2022

Eyetracking to badanie ruchów gałek ocznych, które ma na celu zdobycie wiedzy o tym, co przyciąga wzrok użytkowników, co w rezultacie powinno prowadzić do kolejnych, lepszych wersji naszego produktu. Czy eyetracking jest zatem idealną metodą do badania interfejsów?

Przejdź do artykułu
UX Writing
Design
E-commerce

Wyślij e-mail, nie maila, czyli jak zaprojektować dobrą korespondencję elektroniczną

3.8.2022
11.5.2022

Zanim zaczniesz czytać, zrób szybki rachunek sumienia: ile zasobów inwestujesz w swoją stronę internetową, a ile w korespondencję z klientami? Zaskakująco często nawet największe firmy wysyłają klientom e-maile, które po prostu… byle jakie. A to „no-reply” zamiast nazwy nadawcy, a to bałagan w treści albo – co gorsza – błędy. Jak ich uniknąć?

Przejdź do artykułu
UX Writing
Design
E-commerce

Design konwersacyjny – czym jest i dlaczego warto go wdrażać? 6 przykładów z komunikacji znanych marek

3.8.2022
27.6.2022

Klienci porzucają Twoje rozwiązanie, choć na początku byli nim zainteresowani? Nie łapią nowej funkcji? A może wracają z tym samym pytaniem, chociaż wszystko jest opisane? Być może problem tkwi w komunikacji. Przeczytaj artykuł i dowiedz się, jak zmienić teksty „instrukcje obsługi” w przyjazne rozmowy z kimś, kto wie, jak pomóc!

Przejdź do artykułu
E-commerce
Expert Insights
Design Culture
Design

Wyszukiwarka na stronie internetowej – po czym poznać, że jest dobra? Sprawdzamy na przykładach z branży leasingowej

3.8.2022
14.3.2022

Znalezienie odpowiedniego samochodu to wyzwanie, zwłaszcza kiedy w grę wchodzi wybranie odpowiedniej opcji do leasingu – zgadzasz się? Cóż, całą sprawę na pewno ułatwia wyszukiwarka z dobrze zaprojektowanym user experience. Dziś opowiemy Ci dlaczego.

Przejdź do artykułu