Każdy projekt
to inna historia

Razem z naszymi klientami wypracowaliśmy najlepsze rozwiązania dla ich działalności.

Warta

Jako jedna z wiodących firm na rynku ubezpieczeń, Warta wie, jak wyznaczać standardy. Zaprojektowaliśmy kalkulatory do łatwego zakupu ubezpieczeń online.

Zobacz efekty pracy

Wyborczy UX

Zebraliśmy specjalistów i specjalistki UX z różnych środowisk, aby razem z nami pro bono sprawdzili, JAK mówią do nas politycy przed wyborami parlamentarnymi 2023.

Zobacz efekty pracy

Ailis

Firma służy zdrowiu milionów kobiet i rozwija technologię wczesnego wykrywania raka piersi. Pomogliśmy zatroszczyć się o pacjentki, organizując 3 dni badań urządzenia.

Zobacz efekty pracy

BNP Paribas

Instytucja stawia na rozwój, również w wewnętrznych procesach. Razem zbudowaliśmy zespół wzmacniający kulturę projektowania i wartość UX we wszystkich obszarach.

Zobacz efekty pracy

OLX

Stała współpraca z jednym największych serwisów ogłoszeniowych, który ułatwia życie 12 milionom użytkowników, to dla nas przyjemność. Odpowiadamy za UX writing i lokalizację treści.

Zobacz efekty pracy

ADOBE

Przeprowadziliśmy audyt UX i kulturowy oraz 20 indywidualnych wywiadów pogłębionych (IDI) 
z użytkownikami oprogramowania kreatywnego.

Zobacz efekty pracy

Vattenfall

Dołączyliśmy do zespołu Vattenfall InCharge i wspólnie z sukcesem przeprojektowaliśmy aplikację do obsługi ładowarek aut elektrycznych.

Zobacz efekty pracy

Empik GO

Przeprowadziliśmy audyt UX i kulturowy oraz 20 indywidualnych wywiadów pogłębionych (IDI) z użytkownikami oprogramowania kreatywnego. Empik zaprosił nas do współpracy w momencie rebrandigu swojej aplikacji, oferującej dostęp do audiobooków i ebooków. To umożliwiło nam zaplanowanie nowej architektury informacji i przygotowanie projektu aplikacji od podstaw.

Zobacz efekty pracy

Saudi Fransi

Podczas współpracy z Banque Saudi Fransi zmierzyliśmy się z ogromnym wyzwaniem, jakim było zaprojektowanie aplikacji dostosowanej do potrzeb użytkowników innego kręgu kulturowego.

Zobacz efekty pracy

GLD Shop

GLD to marka, która sprzedaje wyjątkową biżuterię. Żeby mogła robić to jeszcze lepiej, przeprojektowaliśmy jej sklep internetowy i proces personalizacji zamówień.

Zobacz efekty pracy

Za nami projekty
w wielu branżach

Dbanie o użyteczność i zadowolenie ludzi zatrzymuje klientów w każdej branży. Wprowadzamy to myślenie do firm. Jesteśmy gotowi do pracy z największymi.

BANKOWOŚĆ

Pracowaliśmy z większością banków w Polsce. Współtworzyliśmy bramkę płatności, zbudowaliśmy aplikację bankową, zaprojektowaliśmy pomocne treści.

UBEZPIECZENIA

Razem z TUiR Warta pracujemy nad transformacją firmy w świat digital. Zaprojektowaliśmy kalkulatory do sprzedaży ubezpieczeń online.

ZDROWIE

Zaprojektowaliśmy MVP sklepu dla Medonetu, najpopularniejszego serwisu zdrowotnego w Polsce. Najnowsza realizacja to badania doświadczeń w Ailis.

HANDEL

Internetowy handel rządzi się prawami, które doskonale znamy. Przeprowadzamy audyty, testy użyteczności, ulepszamy konwersję.

Zaufali nam

A tak się z nami pracuje

Idealne połączenie wiedzy na najwyższym poziomie z praktycznymi umiejętnościami.

Zdobyliśmy nie tylko nową wiedzę i metody, ale też spostrzeżenia, które pomogą nam w codziennej pracy. Zyskaliśmy wiele wartości i realnych pomysłów na ulepszenie naszych produktów.

Marcin Musiał | Director of Digital Banking Development, Santander Consumer Bank

Porozmawiajmy

Opowiedz, czego potrzebujesz, a my zajmiemy się resztą.

Przejdź do kontaktu
Do you have a question? Contact us now!

Contact Us

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
🍪 Ciasteczkami częstujemy w biurze, a tu korzysta z nich nasza strona, okej?
Okej