Każdy projekt
to inna historia

Razem z naszymi klientami wypracowaliśmy najlepsze rozwiązania dla ich działalności.

Healthlabs

Marka chciała zadbać o osoby, które po raz pierwszy odwiedzają healthlabs.pl. Przetestowaliśmy użyteczność serwisu w wersji mobile oraz desktop.

O efektach przeczytasz już wkrótce!

Warta

Jako jedna z wiodących firm na rynku ubezpieczeń, Warta wie, jak wyznaczać standardy. Zaprojektowaliśmy kalkulatory do łatwego zakupu ubezpieczeń online.

Zobacz efekty pracy

Ailis

Firma służy zdrowiu milionów kobiet i rozwija technologię wczesnego wykrywania raka piersi. Pomogliśmy zatroszczyć się o pacjentki, organizując 3 dni badań urządzenia.

Zobacz efekty pracy

BNP Paribas

Instytucja stawia na rozwój, również w wewnętrznych procesach. Razem zbudowaliśmy zespół wzmacniający kulturę projektowania i wartość UX we wszystkich obszarach.

Zobacz efekty pracy

OLX

Stała współpraca z jednym największych serwisów ogłoszeniowych, który ułatwia życie 12 milionom użytkowników, to dla nas przyjemność. Odpowiadamy za UX writing i lokalizację treści.

Zobacz efekty pracy

ADOBE

Przeprowadziliśmy audyt UX i kulturowy oraz 20 indywidualnych wywiadów pogłębionych (IDI) 
z użytkownikami oprogramowania kreatywnego.

Zobacz efekty pracy

Za nami projekty
w wielu branżach

Dbanie o użyteczność i zadowolenie ludzi zatrzymuje klientów w każdej branży. Wprowadzamy to myślenie do firm. Jesteśmy gotowi do pracy z największymi.

BANKOWOŚĆ

Pracowaliśmy z większością banków w Polsce. Współtworzyliśmy bramkę płatności, zbudowaliśmy aplikację bankową, zaprojektowaliśmy pomocne treści.

UBEZPIECZENIA

Razem z TUiR Warta pracujemy nad transformacją firmy w świat digital. Zaprojektowaliśmy kalkulatory do sprzedaży ubezpieczeń online.

ZDROWIE

Zaprojektowaliśmy MVP sklepu dla Medonetu, najpopularniejszego serwisu zdrowotnego w Polsce. Najnowsza realizacja to badania doświadczeń w Ailis.

HANDEL

Internetowy handel rządzi się prawami, które doskonale znamy. Przeprowadzamy audyty, testy użyteczności, ulepszamy konwersję.

Zaufali nam

A tak się z nami pracuje

Idealne połączenie wiedzy na najwyższym poziomie z praktycznymi umiejętnościami.

Zdobyliśmy nie tylko nową wiedzę i metody, ale też spostrzeżenia, które pomogą nam w codziennej pracy. Zyskaliśmy wiele wartości i realnych pomysłów na ulepszenie naszych produktów.

Marcin Musiał | Director of Digital Banking Development, Santander Consumer Bank

Prześlij zapytanie
w kilka minut

Lubimy ułatwiać życie, dlatego zaprojektowaliśmy formularz, który w kilka minut pomoże Ci do nas zagadać. Odpowiadamy w maksymalnie dobę.

Wyceń Twój projekt
Do you have a question? Contact us now!

Contact Us

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
🍪 Ciasteczkami częstujemy w biurze, a tu korzysta z nich nasza strona, okej?
Okej