Head of Sales & Marketing

Kształtuj i realizuj strategię pozyskiwania klientów, zarządzaj naszymi działaniami marketingowymi.

czego możesz się spodziewać

unikalnej, niespotykanej wśród konkurencji filozofii pracy,

nieregulowanego czasu pracy i podejścia zadaniowego do realizowanych obowiązków,

współpracy z zespołem nieprzeciętnych osobowości, bardzo zaangażowanych i lubiących pracę w Mobee Dick,

ludzkiego podejścia do współpracowników,

nieustannego rozwoju - bardziej od Ciebie (mniej od nas) zależy, gdzie i kiedy będziesz chciał(a) się zatrzymać.

Twoje zadania

zarządzanie obecnym procesem sprzedaży - monitoring firmowej skrzynki majlowej, prowadzenie CRM Pipedrive, prowadzenie przetargów, komunikacja z klientem, konsultacje z zespołem MD, tworzenie ofert,

optymalizacja i doskonalenie aktualnego procesu sprzedaży w firmie,

zarządzanie budżetem marketingowym i planem działań marketingowych - obecne główne aktywności: content marketing, wystąpienia na konferencjach, social media (FB, LinkedIn), Clutch, możliwość wprowadzenia nowych działań marketingowych,

aktywny kontakt z obecnymi klientami (celem podtrzymywania relacji, wsparcia Project Managerów w monitoringu satysfakcji, identyfikowania okazji do okolicznościowego obdarowywania upominkami),

aktywny kontakt z podmiotami, z którymi powinniśmy mieć relacje, aby zwiększać skalę działalności - do opracowania lista 25 kluczowych takich podmiotów,

udział w cyklicznych spotkaniach Business Review i bezpośredni wpływ na kształtowanie strategii firmowej.

Idealnie, jeśli

masz minimum 2 lat doświadczenia w pracy o podobnym zakresie obowiązków, z klientami korporacyjnymi, szczególnie z zagranicznymi,

zdobywałeś/aś doświadczenie w branży digital,

znasz język angielski na poziomie min. C1 (w tym biznesowe słownictwo),

łatwo nawiązujesz kontakty z nowymi ludźmi,

masz zrozumienie, że marketing i sprzedaż to rodzeństwo,

masz chęci do eksplorowania i testowania nowych kanałów marketingowych, rozwiązań i narzędzi,

jesteś zorientowany/-a na rezultaty,

posiadasz umiejętność analizowania skuteczności realizowanych działań,

masz umiejętność krytycznego myślenia, jesteś samodzielny/-a, zaangażowany/-a, dobrze organizujesz sobie pracę.

I sprawnie posługujesz się

Do komunikacji używamy

Google Workspace

Slack

Zoom

Asana

Wypełniasz aplikację na stanowisko:

Warszawa, zdalnie

Dane osobowe

Portfolio w PDF prześlij np. na Google Drive i skopiuj link

CV w PDF prześlij np. na Google Drive, lub przygotuj CV w Google Docs i skopiuj link

Dziękujemy za Twoje zgłoszenie!
Coś poszło nie tak... Twoje zgłoszenie nie zostało wysłane. Spróbuj ponownie lub napisz do nas na hello@mobeedick.com!
Status rekrutacji
Otwarta
Zamknięta
Lokalizacja
Wynagrodzenie (B2B)
Wynagrodzenie (UoP)
Rodzaj współpracy
B2B
Okej