Performance Marketing Expert

Opracuj strategię, egzekwuj oraz optymalizuj kampanie lead generation w obszarze B2B.

czego możesz się spodziewać

pracy z możliwością kreacji i realizacji własnych pomysłów wewnątrz organizacji,

pracy w pełnym wymiarze godzin w trybie jaki Tobie najbardziej pasuje (zdalny, hybrydowy lub w jednym z naszych biur w Warszawie lub Katowicach),

elastycznych godziny pracy (mamy otwarte głowy i patrzymy na wyniki, a nie na godziny spędzone przy biurku),

współpracy ze świetnym, doświadczonym i energicznym zespołem, który będzie wspierał Twój rozwój.

Twoje zadania

opracowywanie, realizacja oraz optymalizacja kampanii performance marketing: Google Ads, LinkedIn Ads, Facebook Ads,

analiza skuteczności realizowanych kampanii za pomocą takich narzędzi jak Google Analytics, Google Optimize, Google Data Studio,

współtworzenie oraz egzekucja strategii marketingowej firmy,

bliska współpraca z COO, sprzedażą oraz zespołami Design and Research.

Idealnie, jeśli

masz ok. 3 lata doświadczenia w performance marketingu firm B2B (warunek konieczny),

możesz określić swoje podejście “data-driven mindset”,

masz na koncie sukcesy w realizacji kampanii efektywnościowych poparte case studies,

doskonale znasz Google Analytics, Facebook Ads, Google Ads i Ads Editor, Keyword Planner, Ads Manager, Audience Insights, Google Optimize oraz Google Tag Manager,

znasz język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację biznesową (C1),

masz doświadczenie w pracy w agencji SEM/PPC przy projektach B2B (mile widziane).

I sprawnie posługujesz się

Do komunikacji używamy

Wypełniasz aplikację na stanowisko:

Warszawa, zdalnie

Dane osobowe

Portfolio w PDF prześlij np. na Google Drive i skopiuj link

CV w PDF prześlij np. na Google Drive, lub przygotuj CV w Google Docs i skopiuj link

Dziękujemy za Twoje zgłoszenie!
Coś poszło nie tak... Twoje zgłoszenie nie zostało wysłane. Spróbuj ponownie lub napisz do nas na hello@mobeedick.com!
Status rekrutacji
Otwarta
Zamknięta
Lokalizacja
Wynagrodzenie (B2B)
Wynagrodzenie (UoP)
Rodzaj współpracy
B2B
Okej