Senior UI Designer

Projektuj piękne i funkcjonalne interfejsy graficzne, które odpowiadają potrzebom użytkowników, wymaganiom biznesowym i ograniczeniom technicznym.

czego możesz się spodziewać

Twoje zadania

Projektowanie UI (wizualizacja pomysłów i rozwiązań na podstawie zebranych wymagań biznesowych) z wykorzystaniem makiet,

identyfikowanie wymagań biznesowych oraz użytkowników na podstawie badań i analizy potrzeb, wykorzystywanie zebranych danych pracy projektowej,

współpraca z zespołem projektowym (UX Designerzy i UX Writerzy), badawczym, analitycznym i developerskim (zbieranie wymagań i przekazywanie materiałów do wdrożenia) – umiejętność pozyskiwania niezbędnych informacji, których potrzebujesz w swojej pracy,

współtworzenie style guides i design systemów, które odzwierciedlają charakter marki i najnowsze trendy,

bliska współpraca z zespołem badawczym, wiedza jak zweryfikować zaprojektowane rozwiązanie (w tym przygotowanie prototypu do zwalidowania projektu z użytkownikami, również w testach zdalnych),

prowadzenie lub udział w spotkaniach oraz warsztatach biznesowych i kreatywnych,

popularyzowanie kultury projektowej oraz badawczej w organizacjach naszych Klientów.

Idealnie, jeśli

Masz min. 5 lat doświadczenia jako UI Designer (w pracy na projektach komercyjnych),

potrafisz zachować kreatywne podejście w wytyczonych ramach (branding, dostępność, ograniczenia techniczne),

masz doświadczenie w pracy na design systemach (potrafisz pracować na ograniczeniach, które mogą powodować) – idealnie jeśli miałeś/-aś okazję współtworzyć design system lub go rozwijać,

na swoim koncie posiadasz różnorodne projekty, wykraczające poza proste strony i małe sklepy internetowe (idealnie jeśli masz doświadczenie w projektach dla produktów B2B),

potrafisz pokierować i wesprzeć rozwój Junior UI Designerów, chętnie dzielisz się wiedzą,

potrafisz argumentować swoje decyzje, proponować rozwiązania, prowadzić dyskusje i trafnymi przykładami ubijać nietrafione pomysły,

potrafisz zaproponować proces pracy, dobrać odpowiednie narzędzia i ocenić czasochłonność Twoich zadań,

doskonale znasz i posługujesz się narzędziami, takimi jak Figma lub Sketch,

potrafisz tworzyć prototypy gotowych rozwiązań, lub wybranych mikrointerakcji, aby zweryfikować docelowe działanie produktu,

posługujesz się językiem angielskim na poziomie min. C1 (w tym słownictwem biznesowym),

chcesz się rozwijać i zdobywać nowe umiejętności, dzięki pracy w zespołach największych polskich i międzynarodowych organizacji, będąc na pokładzie Mobee Dicka,

umiesz ilustrować lub modelować obiekty 3D (mile widziane),

tworzysz animacje (mile widziane),

mile widziane również doświadczenie w tworzeniu identyfikacji wizualnej (ale nie martw się, nie będziesz u nas projektować logo).

I sprawnie posługujesz się

Do komunikacji używamy

Google Workspace

Slack

Zoom

Asana

Wypełniasz aplikację na stanowisko:

Warszawa, zdalnie

Dane osobowe

Portfolio w PDF prześlij np. na Google Drive i skopiuj link

CV w PDF prześlij np. na Google Drive, lub przygotuj CV w Google Docs i skopiuj link

Dziękujemy za Twoje zgłoszenie!
Coś poszło nie tak... Twoje zgłoszenie nie zostało wysłane. Spróbuj ponownie lub napisz do nas na hello@mobeedick.com!
Status rekrutacji
Otwarta
Zamknięta
Lokalizacja
Wynagrodzenie (B2B)
Wynagrodzenie (UoP)
Rodzaj współpracy
B2B
Okej