Senior UX Researcher

Prowadź projekty badawcze i realnie wpływaj na finalną postać produktów i usług naszych Klientów. Jako ekspert udoskonalaj doświadczenia użytkowników i kształtuj ich zachowania.

czego możesz się spodziewać

Twoje zadania

identyfikowanie wymagań biznesowych oraz potrzeb Klientów w projektach badawczych,

prowadzenie badawczej fazy projektów UXowych - od identyfikacji celów badania po raport z wnioskami i rekomendacjami dla Klienta,

prowadzenie komunikacji z Klientem w kierowanych projektach badawczych (dotyczy zakresu merytorycznego),

przeprowadzanie badań używając adekwatnych metod jakościowych i/lub metod ilościowych,

merytoryczne kierowanie zespołem badaczy w projektach klienckich,

współpraca z zespołami biznesowymi i projektowymi,

przygotowywanie, prowadzenie i udział w spotkaniach oraz warsztatach biznesowych i badawczych,

analiza i synteza danych pochodzących z różnych źródeł.

Idealnie, jeśli

masz minimum 5 lat doświadczenia w pracy o zbliżonym zakresie obowiązków,

na swoim koncie posiadasz badawcze projekty UXowe wykorzystujące różne metody badawcze np. IDI, netnografię, testy użyteczności, testy A/B,

masz doświadczenie w samodzielnym liderowaniu projektów badań z użytkownikami,

opracowywałeś/-aś harmonogramy projektów i zakres prac wraz z Project Managerami,

potrafisz zaprezentować Klientowi przygotowaną z Project Managerem ofertę badawczą i odpowiedzieć na pytania Klienta w temacie badań,

kierowałeś/-aś rozwojem Junior UX Researcherów i chętnie dzielisz się wiedzą,

potrafisz argumentować swoje decyzje, proponować rozwiązania, prowadzić dyskusje i trafnymi przykładami ubijać nietrafione pomysły,

masz doświadczenie w moderowaniu warsztatów biznesowych i badawczych,

posiadasz wysokie umiejętności interpersonalne i dobrze czujesz się w zadaniach wymagających analitycznego myślenia,

posługujesz się narzędziami, takimi jak Airtable, Miro, Lookback, Google Analytics, HotJar,

posługujesz się doskonale językiem polskim oraz językiem angielskim na poziomie min. C1 (w tym słownictwem biznesowym) oraz sprawnie czytasz w nim teksty naukowe i popularnonaukowe,

chcesz się rozwijać i zdobywać nowe umiejętności, dzięki pracy w zespołach największych polskich i międzynarodowych organizacji, będąc na pokładzie Mobee Dicka.

I sprawnie posługujesz się

Do komunikacji używamy

Google Workspace

Slack

Zoom

Asana

Wypełniasz aplikację na stanowisko:

Warszawa, zdalnie

Dane osobowe

Portfolio w PDF prześlij np. na Google Drive i skopiuj link

CV w PDF prześlij np. na Google Drive, lub przygotuj CV w Google Docs i skopiuj link

Dziękujemy za Twoje zgłoszenie!
Coś poszło nie tak... Twoje zgłoszenie nie zostało wysłane. Spróbuj ponownie lub napisz do nas na hello@mobeedick.com!
Status rekrutacji
Otwarta
Zamknięta
Lokalizacja
Wynagrodzenie (B2B)
Wynagrodzenie (UoP)
Rodzaj współpracy
B2B
Okej