UI Designer

Projektuj piękne i funkcjonalne doświadczenia, które odpowiadają stawianym wymaganiom wizualnym.

czego możesz się spodziewać

Twoje zadania

projektowanie UI (wizualizacja pomysłów i rozwiązań na podstawie zebranych wymagań biznesowych) z wykorzystaniem makiet,

identyfikowanie wymagań biznesowych oraz użytkowników na podstawie badań i analizy potrzeb, wykorzystywanie zebranych danych pracy projektowej,

współtworzenie style guides i design systemów, które odzwierciedlają charakter marki i najnowsze trendy,

współpraca z zespołem badawczym, analitycznym i developerskim (zbieranie wymagań i przekazywanie materiałów do wdrożenia),

projektowanie interakcji, aby wizualizować dla Klienta koncepcję rozwiązania,

prowadzenie i udział w spotkaniach oraz warsztatach kreatywnych.

Idealnie, jeśli

masz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

Twoje portfolio jest imponujące,

chcesz się rozwijać i zdobywać nowe umiejętności, dzięki pracy nad innowacyjnymi projektami.

I sprawnie posługujesz się

Do komunikacji używamy

Wypełniasz aplikację na stanowisko:

UI Designer

Warszawa, zdalnie

Dane osobowe

Portfolio w PDF prześlij np. na Google Drive i skopiuj link

CV w PDF prześlij np. na Google Drive, lub przygotuj CV w Google Docs i skopiuj link

Dziękujemy za Twoje zgłoszenie!
Coś poszło nie tak... Twoje zgłoszenie nie zostało wysłane. Spróbuj ponownie lub napisz do nas na hello@mobeedick.com!
Status rekrutacji
Otwarta
Zamknięta
Lokalizacja
Wynagrodzenie (B2B)
Wynagrodzenie (UoP)
Rodzaj współpracy
B2B
Okej