UX Designer – współpraca Time & Materials

Projektuj z nami piękne i funkcjonalne doświadczenia, które odpowiadają stawianym wymaganiom.

czego możesz się spodziewać

będziesz projektować doświadczenia razem z ekipą Mobee Dicka, czyli w firmie projektowo-badawczej cenionej w branży UX,

weźmiesz udział w realizacji celów biznesowych naszych Klientów,

dowiesz się, jak poprawiamy wyniki biznesowe i będziesz mieć w tym swój udział,

będziesz optymalizować użyteczność i projektować produkty cyfrowe.

Twoje zadania

identyfikowanie wymagań biznesowych oraz potrzeb użytkowników na podstawie badań i analiz,

bliska współpraca z Product Ownerami i Team Leaderami,

projektowanie ścieżek użytkowników,

prototypowanie (pomysłów rozwiązań zgodnych z wymaganiami biznesu i materiałów pod badania),

udział w projektach badawczych, polegających na  badaniu potrzeb oraz przeprowadzaniu testów użyteczności,

podejmowanie decyzji projektowych związanych z nowymi oraz istniejącymi funkcjami produktów i usług,

prowadzenie spotkań oraz warsztatów kreatywnych i biznesowych,

współpraca z zespołami biznesowymi, badawczymi i developerskimi,

popularyzowanie kultury projektowej oraz badawczej w organizacjach naszych Klientów.

Idealnie, jeśli

masz min. 2 lata doświadczenia jako UX Designer,

na swoim koncie posiadasz projekty z branży e-commerce i przykłady, jak udało Ci się zwiększyć zaangażowanie użytkowników czy podnieść konwersję.,

potrafisz argumentować swoje decyzje, proponować rozwiązania, prowadzić dyskusje i trafnymi przykładami ubijać nietrafione pomysły,

umiesz zaproponować proces projektowy oraz mierniki jego sukcesu,

masz doświadczenie w moderowaniu warsztatów biznesowych i kreatywnych,

jesteś w stanie proponować metody badawcze i samodzielnie opracowywać: cele badań, hipotezy, screenery, ankiety rekrutacyjne, pytania do scenariuszy oraz ankiet badawczych,

odnajdujesz się w moderowaniu badań z użytkownikami,

wiesz jak opracowywać wnioski i rekomendacje z badań,

lubisz działać zespołowo,

uwzględniasz potrzeby biznesu i ograniczenia technologiczne,

posługujesz się narzędziami takimi jak: Figma, Axure czy InVision,

znasz język angielski na poziomie min. B2 (w tym biznesowe słownictwo).

I sprawnie posługujesz się

Do komunikacji używamy

Google Workspace

Slack

Zoom

Asana

Wypełniasz aplikację na stanowisko:

Warszawa, zdalnie

Dane osobowe

Portfolio w PDF prześlij np. na Google Drive i skopiuj link

CV w PDF prześlij np. na Google Drive, lub przygotuj CV w Google Docs i skopiuj link

Dziękujemy za Twoje zgłoszenie!
Coś poszło nie tak... Twoje zgłoszenie nie zostało wysłane. Spróbuj ponownie lub napisz do nas na hello@mobeedick.com!
Status rekrutacji
Otwarta
Zamknięta
Lokalizacja
Wynagrodzenie (B2B)
Wynagrodzenie (UoP)
Rodzaj współpracy
B2B - Time & Materials
Okej