UX Researcher

Bierz udział w badaniach mających na celu weryfikację potrzeb i preferencji użytkowników. Razem z nami poprawiaj wyniki biznesowe Klientów.

czego możesz się spodziewać

Twoje zadania

proponowanie metod badawczych i samodzielne opracowywanie: celów badań, hipotez, screenerów, ankiet rekrutacyjnych, pytań do scenariuszy oraz ankiet badawczych,

pełnienie roli moderatora podczas badań z użytkownikami,

opracowywanie wniosków i rekomendacji z badań,

udział w wewnętrznych i Klienckich warsztatach badawczych,

analiza i synteza danych pochodzących z różnych źródeł (desk research, IDI, badania eyetrackingowe),

realizacja systematycznego przeglądu literatury naukowej i źródeł internetowych,

aktywne poszerzanie swojej wiedzy, poprzez poszukiwanie informacji w ogólnodostępnych źródłach i/lub konsultacje z bardziej doświadczonymi badaczami.

Idealnie, jeśli

masz minimum rok doświadczenia w pracy o podobnym zakresie obowiązków,

masz wiedzę z zakresu UX, szczególnie w odniesieniu do obszaru e-commerce,

masz doświadczenie w samodzielnym przeprowadzaniu badań z użytkownikami oraz analizy indywidualnych wywiadów pogłębionych (IDI) zarówno tradycyjnych, jak i zdalnych,

umiesz tak wybierać odpowiednie metody i prowadzić warsztaty badawcze, aby uzyskać najcenniejsze informacje od użytkowników,

posiadasz wysokie umiejętności interpersonalne i dobrze czujesz się w zadaniach wymagających analitycznego myślenia,

posługujesz się narzędziami, takimi jak Airtable, Google Analytics i HotJar,

masz umiejętność krytycznego myślenia, generowania kreatywnych rozwiązań w zakresie pomiaru UX dla e-commerce,

potrafisz budować narzędzia psychometryczne (skale, kwestionariusze),

znasz język angielski na poziomie min. B2 i sprawnie czytasz w nim teksty naukowe i popularnonaukowe,

masz doświadczenie w realizacji i analizie wyników badań eyetrackingowych.

I sprawnie posługujesz się

Do komunikacji używamy

Google Workspace

Slack

Zoom

Asana

Wypełniasz aplikację na stanowisko:

Warszawa, zdalnie

Dane osobowe

Portfolio w PDF prześlij np. na Google Drive i skopiuj link

CV w PDF prześlij np. na Google Drive, lub przygotuj CV w Google Docs i skopiuj link

Dziękujemy za Twoje zgłoszenie!
Coś poszło nie tak... Twoje zgłoszenie nie zostało wysłane. Spróbuj ponownie lub napisz do nas na hello@mobeedick.com!
Status rekrutacji
Otwarta
Zamknięta
Lokalizacja
Wynagrodzenie (B2B)
Wynagrodzenie (UoP)
Rodzaj współpracy
B2B
Okej