Katarzyna Jezierska-Krupa

Senior UX Designer

O autorze

Projektantka z 5-letnim doświadczeniem, specjalistka w projektowaniu rozwiązań mobilnych. Moderator i projektant licznych warsztatów kreatywnych i strategicznych. Realizowała projekty m.in. dla Adobe, TUiR Warta, saudyjskiego banku Banque Saudi Fransi, DOZ.pl, Getin Banku, PLL LOT, Agory czy Itaki.

Artykuły autora

Design

Dlaczego warsztaty zawsze projektujemy od zera?

6/3/2024

Warsztaty, traktowane jako narzędzie wspierające proces projektowy, już dawno przestały być uznawane za podejście innowacyjne. Kolorowe karteczki i gotowe do uzupełnienia kanwy mogą wydawać się tylko zbędnym ornamentem, który nie niesie rzeczywistej pomocy. Nie dziwi nas, że coraz częściej widzimy obawy klientów, z którymi rozmawiamy o wartości kilku wspólnych godzin w salce konferencyjnej. W Mobee Dicku niejednokrotnie udowodniliśmy jednak, że właściwie zaprojektowane i przeprowadzone warsztaty i szkolenia przynoszą długofalowe korzyści.

Przejdź do artykułu
Design

Zdalne warsztaty UX – na odległość nie znaczy gorzej

6/3/2024

Model zdalny należy oceniać z perspektywy wyzwań oraz szans jakie ze sobą niesie. Nasze doświadczenie, wypracowane i ciągle udoskonalane dobre praktyki współpracy zdalnej wykorzystujemy od pierwszego dnia współpracy. Codziennie udowadniamy naszym klientom, że potrafimy zachować wysoką jakość komunikacji, a dzieląca nas odległość nie tylko nie jest barierą, ale niejednokrotnie stanowi szansę na optymalizację kosztów lub daje możliwość większego zaangażowania wszystkich osób, które powinny uczestniczyć w procesie projektowym.

Przejdź do artykułu
Design

Audyt UX – kiedy zlecić i czego się z niego dowiesz?

6/3/2024

Audyt UX to podstawowe narzędzie do badania użyteczności stron i aplikacji. Dzięki niemu dowiesz się, jak myślą użytkownicy, co ich motywuje, a co może zniechęcić do dalszego korzystania z Twojego produktu lub usługi.

Przejdź do artykułu