Do you have a question? Contact us now!

Contact Us

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Wróć do listy wpisówOcean
UX Writer

Bartłomiej Sury

UX Writer

15.1.2018
·
5
min. czytania

Choć trochę weselszych świąt, Ziemio!

W tym roku świąteczny budżet przeznaczyliśmy na pomoc w oczyszczaniu oceanów z plastikowych śmieci. Tak, wiemy, że to tylko kropla w, nomen omen, morzu potrzeb. Ale wiemy też, że liczy się każdy krok w kierunku poprawy kondycji planety.

Wybraliśmy organizację 4Ocean, która od 2017 wyłowiła już ponad 3 tysiące ton śmieci z oceanów. Fundusze, które popłynełyby na świąteczne upominki trafiły na konto organizacji. Martwimy się nie tylko o wieloryby!

Ty również możesz zaangażować się w tę inicjatywę. 4Ocean pozyskuje środki na ratowanie oceanów na różne sposoby – jednym z nich jest sprzedaż gadżetów. Możesz wybierać spośród mnóstwa przedmiotów, których zakup bezpośrednio przyczyni się do oczyszczania wód ze śmieci.

Każda sprzedana bransoletka finansuje usunięcie prawie pół kilograma śmieci z oceanu i wybrzeży. Ma być nie tylko ozdobą nadgarstka właściciela, ale również przypominać o ograniczaniu plastiku w codziennym życiu i być pretekstem do rozmów o problemie i możliwych ścieżkach jego rozwiązania. Co ważne, sama bransoletka również powstała z plastiku z recyklingu. Nam najbardziej spodobała się rzecz jasna “Whale Bracelet” – W Mobee Dicku nie tylko od święta angażujemy się w działania na rzecz naszej planety. Bez względu na to, czy chodzi o wsparcie inicjatyw zwiększających świadomość społeczną takich jak Ziemianie atakują! czy ograniczanie zużycia plastiku w naszym biurze. Czujemy się odpowiedzialni za przyszłość naszej planety.

Wam również życzymy udziału w przedsięwzięciach, które zmieniają świat na lepsze, a podczas nadchodzących Świąt, odpoczynku od technologii i jak najwięcej czasu spędzonego z bliskimi.

Każda sprzedana bransoletka finansuje usunięcie prawie pół kilograma śmieci z oceanu i wybrzeży.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Porozmawiajmy
Hola, hola, to nie koniec! Dalsza część artykułu jest pod banerem.