Małgorzata Chodacka-Pawlak

UX Writer

O autorze

Małgosia Chodacka-Pawlak to copywriterka i UX writerka w jednej osobie. Copywritingiem zajmuje się od dziesięciu lat, a UX wprojektowała w swoje życie zawodowe 2 lata temu. Niemalże całą edukację poświęciła językowi. Jest absolwentką filologii polskiej, specjalizowała się z komunikacji społecznej, liznęła redakcji merytorycznej. Ukończyła też szkołę projektowania UX i wzięła się za robotę w nowej branży.

Artykuły autora

E-commerce

Od modelu wydawniczego do usługowo-ecommercowego, czyli jak budować kompletny ekosystem e-zdrowia [wywiad]

6/3/2024

Serwis oferujący rzetelne informacje zdrowotne - czy kiedykolwiek potrzebowaliśmy go bardziej? A co gdyby oferował jeszcze telemedycynę i umożliwiał zakup usług i produktów? Medonet zasłużenie podbija internetowy rynek medyczny. Diana Żochowska, Business Development Manager tego portalu, wyjaśnia, jak udało się osiągnąć ten sukces i jak na naszych oczach zmienia się rynek medyczny.

Przejdź do artykułu
UX Writing

Projektowanie spójnych treści – by wszystko ułożyło się w logiczną całość

6/3/2024

Niespójne treści to częsty problem dużych zespołów projektowych. Ale nie tylko. O spójność trudno również wtedy, gdy prace są rozłożone w czasie, a nie zebraliśmy jasnych wytycznych dla projektantów lub nie ustaliliśmy, jak wiedza o języku produktu będzie przekazywana dalej. Brzmi znajomo? Spokojnie! Mamy na to sposób.

Przejdź do artykułu