Monika Mikowska

CEO

O autorze

Wiodąca w Polsce specjalistka ds. UX design z ponad 15-letnim doświadczeniem. Autorka cenionych raportów branżowych, wielokrotnie nagradzana również za działalność biznesową. Wykładowczyni, mentorka, była kierownik lokalna studiów podyplomowych UX Design na Uniwersytecie SWPS. Członkini EO Poland.

Artykuły autora

Design

Podsumowanie roku 2019

3/1/2023

W tym roku dowiedliśmy skuteczności nowego modelu współpracy agencyjnej, który firma, taka jak my, budująca produkty cyfrowe, może proponować swoim Klientom. Praca pod jednym dachem, w siedzibie klienta, umożliwiająca bezpośredni kontakt naszych projektantów, badaczy i strategów z pracownikami różnych departamentów, szczególnie przedstawicielami biznesu oraz zespołami developerskimi, jest odpowiedzią na współczesne wyzwania w projektowaniu i rozwijaniu produktów i usług cyfrowych.

Przejdź do artykułu
E-commerce

Mobee Deck – narzędzie, które stymuluje kreatywne myślenie

3/1/2023

Skorzystaliśmy z naszego wieloletniego doświadczenia i stworzyliśmy narzędzie do zespołowego wymyślania, ulepszania i przekształcania produktów i usług.

Przejdź do artykułu
Design

Jak budować Design Culture? 10 sprawdzonych wskazówek

3/1/2023

Dzięki współpracy z Diebold Nixdorf, STS oraz Bankiem BNP Paribas, z którymi rozwijamy Design Culture w ich organizacjach, nabyliśmy wystarczające doświadczenie, aby sformułować 10 najważniejszych wskazówek, jak robić to skutecznie.

Przejdź do artykułu
Design

Co po mobile?

3/1/2023

Stanęliśmy na szczycie krzywej S, za pomocą której możemy zwizualizować rozwój tzw. trendu mobile. Fala urządzeń mobilnych była zdecydowanie większa niż fala komputerów osobistych, ale będzie mniejsza niż kolejna. A co przyniesie (już przyniosła) ta kolejna fala?

Przejdź do artykułu
Design

Jak wspólnie z BNP Paribas Polska budujemy Design Culture

3/1/2023

W dynamicznie zmieniającej się cyfrowej rzeczywistości, przewagę zdobywają ci, którzy przewidują i szybko reagują na zmiany. Wiedza na temat ludzkich potrzeb, motywacji oraz codziennych bolączek w korzystaniu z produktów i usług cyfrowych powinna być podstawą dla projektowania funkcji serwisów i aplikacji internetowych oraz podejmowania szybkich, trafnych decyzji biznesowych.

Przejdź do artykułu