Monika Mikowska

CEO

O autorze

Wiodąca w Polsce specjalistka ds. UX design z ponad 15-letnim doświadczeniem. Autorka cenionych raportów branżowych, wielokrotnie nagradzana również za działalność biznesową. Wykładowczyni, mentorka, była kierownik lokalna studiów podyplomowych UX Design na Uniwersytecie SWPS. Członkini EO Poland.

Artykuły autora

E-commerce

Jak uniknąć błędnych decyzji? Włącz krytyczne myślenie!

6/3/2024

Krytyczne myślenie, to obok kreatywności, umiejętności komunikacji i kolaboracji jedna z 4 kluczowych umiejętności XXI wieku. W turbodynamicznie zmieniającym się świecie krytyczne myślenie jest gwarantem rozwoju.

Przejdź do artykułu
Design

Podsumowanie roku 2019

6/3/2024

W tym roku dowiedliśmy skuteczności nowego modelu współpracy agencyjnej, który firma, taka jak my, budująca produkty cyfrowe, może proponować swoim Klientom. Praca pod jednym dachem, w siedzibie klienta, umożliwiająca bezpośredni kontakt naszych projektantów, badaczy i strategów z pracownikami różnych departamentów, szczególnie przedstawicielami biznesu oraz zespołami developerskimi, jest odpowiedzią na współczesne wyzwania w projektowaniu i rozwijaniu produktów i usług cyfrowych.

Przejdź do artykułu
E-commerce

Mobee Deck – narzędzie, które stymuluje kreatywne myślenie

6/3/2024

Skorzystaliśmy z naszego wieloletniego doświadczenia i stworzyliśmy narzędzie do zespołowego wymyślania, ulepszania i przekształcania produktów i usług.

Przejdź do artykułu
Design

Jak budować Design Culture? 10 sprawdzonych wskazówek

6/3/2024

Dzięki współpracy z Diebold Nixdorf, STS oraz Bankiem BNP Paribas, z którymi rozwijamy Design Culture w ich organizacjach, nabyliśmy wystarczające doświadczenie, aby sformułować 10 najważniejszych wskazówek, jak robić to skutecznie.

Przejdź do artykułu
Design

Co po mobile?

6/3/2024

Stanęliśmy na szczycie krzywej S, za pomocą której możemy zwizualizować rozwój tzw. trendu mobile. Fala urządzeń mobilnych była zdecydowanie większa niż fala komputerów osobistych, ale będzie mniejsza niż kolejna. A co przyniesie (już przyniosła) ta kolejna fala?

Przejdź do artykułu