Do you have a question? Contact us now!

Contact Us

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Wróć do listy wpisów
CEO

Monika Mikowska

CEO

·
5
min. czytania

Sprawdzamy #wyborczyUX

Wybory parlamentarne tuż tuż! A my chcemy podejmować świadome wybory i dlatego robimy UXową analizę programów 5 partii politycznych startujących w październikowych wyborach.

„Chcę się trzymać od polityki z daleka”. „Nie chcę być kojarzony z polityką”. „Polityka nas nie dotyczy” – żadne z tych przekonań nie jest nasze. Uczestniczymy w polskim życiu ekonomicznym, kulturalnym i społecznym, zarabiamy i wydajemy w Polsce pieniądze… i możemy wymieniać w nieskończoność argumenty, które udowodnią, jak ważne są wybory, których dokonujemy. Dlatego zależy nam na tym, aby były świadome. Jako liderzy branży UX możemy się do tego przyczynić.

Co robimy?

Kto czyta programy wyborcze? My przeczytamy!

Przeprowadzamy audyt ekspercki programów komitetów wyborczych, które startują w najbliższych wyborach. UXowymi kategoriami (skupionymi między innymi na języku, użyteczności i dostępności) analizujemy sposób, w jaki partie polityczne przekazują nam (obywatelkom i obywatelkom, a jednocześnie użytkownikom i użytkowniczkom) swoje postulaty.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Porozmawiajmy
Hola, hola, to nie koniec! Dalsza część artykułu jest pod banerem.

Z kim robimy?

Wybudowaliśmy silną społeczność wokół nas. I wraz z innymi UX Designerkami / UX Designerami pro bono rozpoczęliśmy audyt UX programów wyborczych 5 partii politycznych startujących w październikowych wyborach.

Na podstawie naszych najlepszych praktyk, których używamy przy realizowaniu audytów dla naszych klientów, wiedzy naszych najlepszych specjalistów stworzymy raport z audytu. Z raportem będziemychcemy być gotowi na tydzień przed wyborami, aby następnie o wnioskach z raportu móc porozmawiać w mediach.

Liderką merytoryczną projektu jest Zuzanna Szott (UX writerka w Mobee Dick).
Projekt koordynuje Bogna Sayna (PM).
Projekt medialnie promuje Monika Mikowska (CEO Mobee Dick).

#UXwyborow