Do you have a question? Contact us now!

Contact Us

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Research
UX Writing
Design

RAPORT #wyborczyUX

6/3/2024

Sprawdziliśmy, JAK mówią do nas politycy!

Przejdź do artykułu
UX Writing
Research
Design

Sprawdzamy #wyborczyUX

6/3/2024

Wybory parlamentarne tuż tuż! A my chcemy podejmować świadome wybory i dlatego robimy UXową analizę programów 5 partii politycznych startujących w październikowych wyborach.

Przejdź do artykułu
UX Writing

Dbasz o użyteczność? Księga Treści jest dla Ciebie

6/3/2024

Zatrudniasz projektanta UX, specjalistę UI, a może też researchera. Twoja strona jest piękna, użyteczna, stale ją rozwijasz. Świetnie! Czy tyle samo uwagi poświęcasz treściom? Kto dba o to, żeby były efektywne, atrakcyjne, poprawne i – przede wszystkim – spójne? Stwórz jeden dokument z wytycznymi dotyczącymi komunikacji i obserwuj, jak Twój biznes staje się coraz lepszy!

Przejdź do artykułu
UX Writing
Design
E-commerce

Wyślij e-mail, nie maila, czyli jak zaprojektować dobrą korespondencję elektroniczną

6/3/2024

Zanim zaczniesz czytać, zrób szybki rachunek sumienia: ile zasobów inwestujesz w swoją stronę internetową, a ile w korespondencję z klientami? Zaskakująco często nawet największe firmy wysyłają klientom e-maile, które po prostu… byle jakie. A to „no-reply” zamiast nazwy nadawcy, a to bałagan w treści albo – co gorsza – błędy. Jak ich uniknąć?

Przejdź do artykułu
UX Writing
Design
E-commerce

Design konwersacyjny – czym jest i dlaczego warto go wdrażać? 6 przykładów z komunikacji znanych marek

6/3/2024

Klienci porzucają Twoje rozwiązanie, choć na początku byli nim zainteresowani? Nie łapią nowej funkcji? A może wracają z tym samym pytaniem, chociaż wszystko jest opisane? Być może problem tkwi w komunikacji. Przeczytaj artykuł i dowiedz się, jak zmienić teksty „instrukcje obsługi” w przyjazne rozmowy z kimś, kto wie, jak pomóc!

Przejdź do artykułu