Do you have a question? Contact us now!

Contact Us

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
UX Writing
Research
Design

Dołącz do projektu #wyborczyUX

25/9/2023

Wybory parlamentarne tuż tuż! A my chcemy podejmować świadome wybory i dlatego robimy UXową analizę programów 5 partii politycznych startujących w październikowych wyborach.

Przejdź do artykułu
Research

Eyetracking czym jest i czy warto w niego inwestować?

3/1/2023

Eyetracking to badanie ruchów gałek ocznych, które ma na celu zdobycie wiedzy o tym, co przyciąga wzrok użytkowników, co w rezultacie powinno prowadzić do kolejnych, lepszych wersji naszego produktu. Czy eyetracking jest zatem idealną metodą do badania interfejsów?

Przejdź do artykułu
Design
Design Culture
Expert Insights
Research

Jak prowadzić sesje badawcze poza własnym biurem? Poradnik krok po kroku

3/1/2023

Jeżeli badania są lub będą elementem procesu projektowego w Twojej organizacji, prędzej czy później pojawi się wyzwanie przeprowadzenia sesji badawczych “w terenie”, bez udogodnień biura. Jako badacze i projektanci, powinniśmy docierać tam, gdzie obecni są potencjalni użytkownicy.

Przejdź do artykułu
Design Culture
Research
Tools
Design

8 powodów, dla których warto spotykać się ze swoimi użytkownikami

3/1/2023

Rozpoczynając współpracę z klientami, często słyszymy, że bardzo dobrze znają swoich użytkowników, wiedzą, jakie są ich potrzeby i oczekiwania. Realizacja kilkudziesięciu projektów pozwala nam śmiało stwierdzić, że jest to perspektywa, którą należy weryfikować. Spotkanie z człowiekiem, zderzenie z kontekstem w jakim funkcjonuje, a tym samym możliwość zdefiniowania problemów, z jakimi zmaga się w kontakcie z produktem, to o wiele więcej niż dane demograficzne czy segmentacja.

Przejdź do artykułu
Design
Design Culture
Expert Insights
Research

Jaką rolę w mobilnym rozliczeniu PIT odegrały badania?

3/1/2023

Badania użyteczności aplikacji mobilnej PIT APP trwały 12 tygodni. W tym czasie zaprojektowaliśmy badanie, zrekrutowaliśmy uczestników i przeprowadziliśmy dwie tury testów użyteczności. Wypracowane rekomendacje i poprawki wprowadzone do prototypu pozwoliły na skrócenie czasu potrzebnego na wypełnienie zeznania podatkowego o blisko połowę.

Przejdź do artykułu