Do you have a question? Contact us now!

Contact Us

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Research
UX Writing
Design

RAPORT #wyborczyUX

6/3/2024

Sprawdziliśmy, JAK mówią do nas politycy!

Przejdź do artykułu
UX Writing
Research
Design

Sprawdzamy #wyborczyUX

6/3/2024

Wybory parlamentarne tuż tuż! A my chcemy podejmować świadome wybory i dlatego robimy UXową analizę programów 5 partii politycznych startujących w październikowych wyborach.

Przejdź do artykułu
Research

Eyetracking czym jest i czy warto w niego inwestować?

6/3/2024

Eyetracking to badanie ruchów gałek ocznych, które ma na celu zdobycie wiedzy o tym, co przyciąga wzrok użytkowników, co w rezultacie powinno prowadzić do kolejnych, lepszych wersji naszego produktu. Czy eyetracking jest zatem idealną metodą do badania interfejsów?

Przejdź do artykułu
Design
Design Culture
Expert Insights
Research

Jak prowadzić sesje badawcze poza własnym biurem? Poradnik krok po kroku

6/3/2024

Jeżeli badania są lub będą elementem procesu projektowego w Twojej organizacji, prędzej czy później pojawi się wyzwanie przeprowadzenia sesji badawczych “w terenie”, bez udogodnień biura. Jako badacze i projektanci, powinniśmy docierać tam, gdzie obecni są potencjalni użytkownicy.

Przejdź do artykułu
Design Culture
Research
Tools
Design

8 powodów, dla których warto spotykać się ze swoimi użytkownikami

6/3/2024

Rozpoczynając współpracę z klientami, często słyszymy, że bardzo dobrze znają swoich użytkowników, wiedzą, jakie są ich potrzeby i oczekiwania. Realizacja kilkudziesięciu projektów pozwala nam śmiało stwierdzić, że jest to perspektywa, którą należy weryfikować. Spotkanie z człowiekiem, zderzenie z kontekstem w jakim funkcjonuje, a tym samym możliwość zdefiniowania problemów, z jakimi zmaga się w kontakcie z produktem, to o wiele więcej niż dane demograficzne czy segmentacja.

Przejdź do artykułu