Do you have a question? Contact us now!

Contact Us

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
E-commerce
Design
Design Culture
Tools

Mobee Deck – narzędzie, które stymuluje kreatywne myślenie

6/3/2024

Skorzystaliśmy z naszego wieloletniego doświadczenia i stworzyliśmy narzędzie do zespołowego wymyślania, ulepszania i przekształcania produktów i usług.

Przejdź do artykułu
Design Culture
Design
Tools

Airtable w Mobee Dicku. Zbieranie, organizowanie i komunikowanie danych

6/3/2024

W Mobee Dicku Airtable przyczynił się do znaczącego skrócenia czasu poświęcanego na analizę danych. Jakie dodatkowe korzyści dla zespołu projektowego ma “excel na sterydach”, jak niektórzy określają to narzędzie?

Przejdź do artykułu
Design Culture
Research
Tools
Design

8 powodów, dla których warto spotykać się ze swoimi użytkownikami

6/3/2024

Rozpoczynając współpracę z klientami, często słyszymy, że bardzo dobrze znają swoich użytkowników, wiedzą, jakie są ich potrzeby i oczekiwania. Realizacja kilkudziesięciu projektów pozwala nam śmiało stwierdzić, że jest to perspektywa, którą należy weryfikować. Spotkanie z człowiekiem, zderzenie z kontekstem w jakim funkcjonuje, a tym samym możliwość zdefiniowania problemów, z jakimi zmaga się w kontakcie z produktem, to o wiele więcej niż dane demograficzne czy segmentacja.

Przejdź do artykułu
Design
E-commerce
Research
Tools

Dlaczego warsztaty zawsze projektujemy od zera?

6/3/2024

Warsztaty, traktowane jako narzędzie wspierające proces projektowy, już dawno przestały być uznawane za podejście innowacyjne. Kolorowe karteczki i gotowe do uzupełnienia kanwy mogą wydawać się tylko zbędnym ornamentem, który nie niesie rzeczywistej pomocy. Nie dziwi nas, że coraz częściej widzimy obawy klientów, z którymi rozmawiamy o wartości kilku wspólnych godzin w salce konferencyjnej. W Mobee Dicku niejednokrotnie udowodniliśmy jednak, że właściwie zaprojektowane i przeprowadzone warsztaty i szkolenia przynoszą długofalowe korzyści.

Przejdź do artykułu
UX Writing
Tools
Expert Insights

Co robi UX Writer i jak może ulepszyć Twój produkt?

6/3/2024

Chcesz w pełni zadbać o doświadczenie użytkowników w swoim produkcie cyfrowym? W takim razie oprócz projektantów i badaczy zaproś do zespołu także speca od słów – UX Writera. „Kogoś od pisania? Opłaca mi się to?”. Przekonaj się. Przeczytaj artykuł i sprawdź, jakie efekty może wypracować dla Ciebie osoba projektująca treści. Spoiler: naprawdę warto mieć ją na pokładzie.

Przejdź do artykułu