Do you have a question? Contact us now!

Contact Us

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
E-commerce
Design
Expert Insights
Fintech

Przyszłość polskiego sektora bankowego. Prognozy liderów rynku

6/3/2024

To nie zdarza się często – przedstawiciele polskiego sektora finansowego z pięciu wiodących instytucji spotkali się podczas panelu zorganizowanego przez zespół Mobee Dicka. Wspólne wnioski uczestników dyskusji to lektura obowiązkowa dla każdego, kto tworzy usługi cyfrowe dla świata finansów.

Przejdź do artykułu
Design
E-commerce
Expert Insights
Fintech

7 kluczowych trendów w branży FinTech

6/3/2024

Uważnie przeanalizowaliśmy rynek produktów i usług cyfrowych, żeby poznać preferencje użytkowników oraz ocenić, które rozwiązania są warte rozwijania. W jednym miejscu zebraliśmy wiedzę na temat bieżącej sytuacji rynku FinTech i wskazaliśmy szanse, jakie się na nim pojawiają – tak powstał raport, który może służyć jako drogowskaz dla Twojego produktu.

Przejdź do artykułu
Design Culture
Design
E-commerce
Fintech

Wyższa jakość, niższe koszty. Jak działa “wewnętrzna agencja konsultingowa” w BNP Paribas Polska? [Wywiad]

6/3/2024

BNP Paribas Bank Polska połączył siły z zespołem Mobee Dicka i stworzył Akademię UX. To inicjatywa umożliwiająca każdej jednostce banku tworzenie usług w oparciu o badania i dobre praktyki projektowe. Wszystko po to, aby procesy, które wcześniej trwały latami, zamknąć w miesiąc (...) i dostarczyć produkt o wyższej jakości niż ta, którą bank znał do tej pory – mówi Jakub Danecki, Head of UX w BNP Paribas, odpowiedzialny za Akademię.

Przejdź do artykułu
E-commerce
Design
Expert Insights
Fintech

Zróbmy sobie UX. O bliskiej relacji Mobee Dick i wielkiej korporacji [wywiad]

6/3/2024

Współpraca Diebold Nixdorf z agencją Mobee Dick trwa już blisko dwa lata. Dlaczego przynosi widoczne efekty? Słowo wytrych to „koszty”. Redukcja kodu o parędziesiąt procent dzięki udziałowi projektantów będzie oznaczała obniżenie kosztów – to jest konkretny argument w rozmowie dotyczącej realnej wartości UX. “Współpraca z Mobee Dick otworzyła nam drzwi do dalszego rozwoju” – mówi Łukasz Krebok, lider i twórca zespołu projektantów w Diebold Nixdorf.

Przejdź do artykułu
Design
E-commerce
Expert Insights
Fintech

Mobee Dick dla Związku Banków Polskich podczas Digital Banking Academy

6/3/2024

Warsztaty szkoleniowe Digital Banking Academy to jedno z ostatnich wydarzeń, podczas których miałem okazję dzielić się swoim doświadczeniem w pracy dla sektora bankowego. Program, którego inicjatorem jest Związek Banków Polskich, to cykl interaktywnych szkoleń z zakresu nowoczesnych rozwiązań cyfrowych dla bankowości.

Przejdź do artykułu